Regulamin

 

Regulamin zakupów

Sklep internetowy E-szkolniak.pl, dostępny pod adresem www.e-szkolniak.pl prowadzony jest przez firmę Szkolniak Wojciech Sikora  z siedzibą w Grudziądzu przy ulicy Nadgórnej 54/6. Firma zarejestrowana jest w ewidencji działalności gospodarczej miasta Grudziądz pod numerem KRS 025721/10, posiadająca NIP o nr 876-138-98-66 oraz REGON 340086314.

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy e-szkolniak.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane  przez stronę http://www.e-szkolniak.pl, drogą mailową

    szkolniak@e-szkolniak.pl oraz drągą telefeniczną.

2. Klienci którzy chcą skorzystać z oferty sklepu e-szkolniak.pl rejstrują sie w serwisie zakładając swoje konto, w którym podają dane niezbędne do kontaktu pracowników serwisu z klientem w ramach          realizacji zakupionego towaru. Wszystkie podane dane są wykożystane wyłącznie do celów kontaktu z klientem oraz realizacji zawartej umowy handlowej z klientem.

3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-szkolniak.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Na sprzedane produkty wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT na życzenie klienta.

4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą  firmy kurierskiej, paczkomatami  lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Na terenie miasta Grudziądza i okolic zamówiony towar dostarczymy własnymi środkami transportu. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądz mailowym. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Szczegóły panel INFORMACJA/ Dostawa.

5. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu telefonicznego w sprawie kosztów wysyłki przy zakupie papieru ksero, składanki komputerowej, tuszy i tonerów oryginalnych oraz produktów obiętych promocją.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

      a. Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego. Sklep e-szkolniak.pl zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień celem sprawdzenia jego autentyczności.

     b. Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru,  wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.

    c. Przelew online - gdzie pośrednikiem w takiej tranzakcji jest firma Payu S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 182, przy wyborze takiej formy płatności i jej realizacji e-szkolniak.pl dostaje natychmiastową informację od firmy Payu o dokonaniu przelewu.

7. Zakupiony towar dostarczony jest do klienta nie póniej niż w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, szcegóły o dostępności i czasie wysyłki podane są przy kartotece poszczególnego produktu.

8. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.
Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

9.  W przypadku odbioru osobistego zamówionego towaru  informujemy drogą e-mailową lub telefoniczną o przygotowaniu paczki do odbioru. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru towaru, nieodebrany towar wraca do magazynu a zamówienie zostaje anulowane.

10. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

11. W przypadku znalezienia wad ukrytych, wadliwy towar wraz z opisem wady i kserokopią dokumentu zakupu należy odesłać do nas pocztą na adres Szkolniak ul. Legionów 104, 86-300 Grudziądz na własny koszt. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji naprawie reklamowanego towaru bądź wymianie na nowy odeślemy go do kupującego. W razie niemożliwości naprawy lub wymiany zakupionego towaru zwrócimy pieniądze za towar w cenie jego zakupu. Zwracamy również koszty odesłania wadliwego towaru w najniższej kwocie oferowanej przy zakupie danego towaru. Wszelkie reklamacje będą rozpatrzone w ciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenie reklamowanego przedmiotu. Nieuzasadnione reklamacje oraz uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru lub jego przechowywania nie będą brane pod uwagę. Wszelkie koszty związane z tego typu przypadkami pokrywa Zamawiający! Firma Szkolniak dopełni wszelkich starań aby zdjęcia oraz opisy przedstawiały stan faktyczny prezentowanych produktów.

12. Klient ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego towaru bez podania przyczyn. Klient odsyła towar na własny koszt nie poźniej niż w ciągu 14 dni od odstapienia od umowy. Sprzedający zwraca koszt zakupu wraz z kosztami wysyłki nie pożniej jak w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadeczenia o rezygnacji z umowy na konto wskazane przez klenta.  

13. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres: Szkolniak, ul.Legionów 104, 86-300 Grudziądz, z dopiskiem ZWROT (nr zamówienia). Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. W ciągu 14 dni od otrzymania pisma o odstąpieniu od umowy i zwrocie towaru następuje zwrot pieniędzy.

14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu E-szkolniak.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy sprzedaży to moment potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez Sklep do realizacji.

15. Zespół sklepu e-szkolniak.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne
umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta." – Numer wpisu do rejestru 2984 (Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie – Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, sygn. akt XVII AmC 114/11)

16. Sklep internetowy e-szkolniak.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku podania przez klienta danych budzących wątpliwości" – numer wpisu do rejestru 3218 (Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie – Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, sygn. akt XVII AmC 1143/11)

17. Sklep Szkolniak.pl stosuje pliki "Cookies". Szczegóły w zakładce Polityka Cookies.

 

 


Wlaściciel sklepu: SZKOLNIAK

Kontakt ze sklepem